Film,který si stáhnete z internetu …

… ukládáte do PC,vypalujete nebo je po shlédnutí vymažete, jak to dělám já?!

Nejlepší odpověď
franku

Podle typu.Něco vypálím,něco uložím a zbytek mažu.

Další odpovědi
Natee

Většinou ukládám, pokud film nestahuji jen kvůli určité scéně, kterou chci shlédnout a tím končím.
Jsem totiž typ člověka, který může ten samý (dobrý) film vidět klidně pětkrát a neomrzí ho.. =)

SINGO

Stáhnu->shlédnu->vypálím->dám rodičům->mažu z NTB.

barnajka

Kdybych měla vypalovačku, tak bych vypalovala. Teda aspoň ty filmy, který by mě zaujaly.
Takhle jsem nucena všechno ‚archivovat‘ v počítači, na flash discích, mp4 přehrávači…
No brajglík v tom mám slušný a když pak něco konkrétního hledám, hledám to půl dne :)
Jediný moje štěstí, že nejsem žádný velký filmový fanda, takže těch filmů až tolik nemám a navíc ukládám opravdu jen ty, co mě chytnou za srdce mimořádně.
Problém mám ale s hudebními klipy – těch mám postahovaných tolik, že ta vypalovačka by už byla víc než žádoucí :))

anonym

Mažu hned.Když se k němu někdy chci vrátit,není problém si ho opět stáhnout.

MILAN1961

záleží na filmu,něco jenom shlédnu a smažu něco si vypálím,ale většinou ukládám na extérní hdd…