benny555

Film který jsem kdysi dávno viděl, ale nepamatuji si/neznám jeho název

Dobrý den, kdysi (to jsem byl ještě hodně malý) jsem viděl jeden film, který mi zůstal v mysli – bohužel neznám název filmu a z filmu si pamatuji jenom útržky. Jednalo se myslím částečně o válečný film (z jaké války fakt nevím), kde na začátku dva kamarádi/přátelé opravovali nějaký chrám (či kostel) se slonem a na konci filmu u stejného chrámu po mnoha letech ve válce umírali (nebo pouze jeden) a vzpomínali přitom jak kdysi chrám rekonstruovali – hrála u toho hodně dojemná hudba, kterou bych klidně po těch dvaceti letech co jsem ten film viděl zabroukal. Ostatní děj si ale nepamatuji.
Vím že takovýto popis filmu asi nikomu moc neřekne, ale to je opravdu všechno co si z filmu pamatuji – film bych ale moc rád viděl a už fakt nevím od čeho se odpíchnout. Díky!!!

Odpovědi
DusanOrlik

Taky sem ho už viděl!Ale bohužel název nevím…