HarpPlayer

Neznáte název filmu, v němž multimilionář bydlel v letadle a vlivem své nemoci nikdy nepřistával…?

Děkuju moc … !

🙂

Film, kde multimilionář bydlel v letadle, a díky své nemoci nikdy nepřistával…?

Nejlepší odpověď
dudu

Kontakt (anglicky Contact) je vědecko-fantastický film z roku 1997. Jde o adaptaci knihy Kontakt amerického astronoma a vědeckého popularizátora Carla Sagana, režie se ujal Robert Zemeckis (režíroval mj. film Forrest Gump). Scénář k filmu napsali Sagan a jeho žena Ann Druyan. Hlavní roli Dr. Eleanor „Ellie“ Arroway, vědce SETI hledající mimozemský život hraje Jodie Fosterová.

Další odpovědi
Ametyst

Film Kontakt patří k mým oblíbeným, mám DVD stále v pohotovostní poloze.:-´).