jardalm

Filadelfský experiment

Mohl by někdo ve stručnosti vysvětlit,čeho se týkal tzv. Filadelfský experiment? Někde jsem kdysi četl cosi o tom,že americká armáda prováděla pokusy s časoprostorem či co. Ví se jak to bylo doopravdy,nebo jde jen o konspiraci?

Nejlepší odpověď
beer

Něco ví Google, názor si udělej sám.
Dnes to stále vytahují zastánci různých konspiračních teorií.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Fi­ladelfsk%C3%BD_ex­periment

Další odpovědi
Drap

Jak to bylo skutečně se ještě asi dlouho nedozvíme.

led

Tieto experimenty sú ešte stále utajené, tak isto ako testy pri vývoji prvej atómovej bomby a bojových plynov (Orange) na civilnom obyvateľstve a vojakoch USA