suffik

Fifa 2011

Ahoj asi před měsícem jsem měl nainstalovanou fifu 11 vše bylo v pohodě a pak jsem si musel přeistalovat system a když jsem jí znova naistaloval tak se mi hra seká už nevím co s tím budu rád za každou radu díky

Odpovědi
Bedy

Máš nainstalovaný všechny ovladače? Stahoval jsi ovladače z oficiálních stránek výrobců?
Při instalaci systému nebyl nějaký problém. Ono by bylo lepší to odvézt zkušenějšímu uživateli, aby udělal novou instalaci, ono když instalaci systému dělá méně zkušený uživatel, často to úplně dobře nedopadá.