Fialova modřina na penisu. Je to normální?

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Na klepání řízků se používá něco jinýho ;D
Jinak hezký zařazení do kategorie.

Další odpovědi
quentos

Žádná modřina na žádné části těla není normální. Zřejmě se nevyhnete návštěvě urologa a delší abstinenci od sexuálního života a masturbace.

anonym

Pokud je masivní, mohla by naznačovat rupturu topořivého tělíska nebo větší cévy – v takovém případě s návštěvou lékaře neváhej, většinu sexuálního života bys měl mít zřejmě před sebou…

anonym

Nesmíš si ho tak žmoulat.

Lamalam

Normální to není. Zajdi k doktorovi a uber trochu při autoerotice.

Kostk@

Si poříd větší bombarďáky -.-

A jinak kategorie ptáky? … :D aha no … Tak možna mas novy druh andulky :P

arygnoc

to musela byť noc!