Rommart

Felicie občas slyším divné zvuky z pojistkové skřínky

Dobrý den, prosím o radu. Za jízdy se po určité době začne ozývat jakoby strašně rychlé cvakání v pojistkové skřínce, a současně začnou blikat s různou intenzitou jak kontrolky světel na přístrojovce tak i hlavní světlomety, myslel jsem že jsou toho příčinou právě ony ale i když jsem světla za jízdy vypnul tak zvuky z pojistkáče nepřestaly, tyto se ztratily až když jsem při podřazení prudce prošlápnul plynový pedál, ale pak v klidné jízdě opět ty zvuky, ve vyšších otáčkách to nedělá.Jde o Feldu 1,3 r.v.95 kombi. Setkali jste se s tím už někdo?Mám podezření že asi odchází altík.

Odpovědi
mosoj

Spíš to vypadá na spínací relé hlavních světlometů. Nebo závadu na spínacím vedení. Bez měření nebo pokusů s výměnou spínacího relé na to těžko přijdeš.

anonym

Utáhni si klínový řemen…
😉