Dehet

Máte někdo zkušenost u felicie s opravou spodního lemu na karoserii, v níž je zasazena těsnící guma čelního skla?

Dobrý den, má někdo nějakou zkušenost s opravou spodního lemu na karoserii ve kterém je zasazena těsnící guma čelního skla?
Spodní hrana je zkrodovaná a místama již není do čeho gumu okna vmačknout.
Děkuji moc za odpověď

--
Felicia výměna čelního skla

Odpovědi
Hufnágl

Nejsem mechanik, ale možná by šlo rezavou část odřezat, a navařit ze zdravého auta novou, ale možná je možnost zakoupení spodního rámu. Podívej se na odkaz: https://www.au­tokelly.cz/Pro­duct/VAG-3B1819415EB41­/9110451