Miluška94

Poradíte, jak postupovat na FB při přidání přátel?

Dobrý den, mam jednu velkou otázku. Mam přítele kterého si chci přidat do přátel. Ale já mu mohu poslat jen zprávu a tlacítko přidat do přátel zmizelo a on muj profil nemuže ani najít. Nevíte prosím jak by se to dalo udělat aby on mohl najít muj profil a mohla bych si ho přidat? Nebo kde je ta chyba? Už si nevím rady tolik informací jsem četla a žádná není aby mi pomohla. Moc děkuji všem za jakoukoliv pomoc.

--

FB přidání přátel

Odpovědi
elkon

Nejlepší informace je, zrušit FB. Přítele máš, to je hlavní.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.