Andariel

FB – offline režim

Za jak dlouho mě FB chat udělá že jsem offline?
Doplňuji:
Nemyslím když se odhlásim, jen když to nechám běžet, tak se vždy po nějaká době ukazuju off.

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

fb chat te offline udela okamzite…
cely fb jede pres AJAX, a ono par sekund potrva, nez se ostatnim stranka obnovi a ty se jim ukazes jako off
Doplňuji:
rozumim… ted je to tak, ze pokud mas v prohlizecu tu stranku zobrazenou, budes online porad, a pokud ji zavres a neodhlasis se v chatu, melo by se to prepnout do off po deseti minutach… dokonce jsem slysel, ze by to mohlo byt kvuli tomu, ze tvuj protejsek, ktery si s tebou chatoval, jeste tech 10 minut setrva na fejsbuku (nez se mu vypnes), a i kdyz uz jsi davno pryc, jemu furt sviti zelena a bude krom cekani na tvoje odepisovani delat neco jineho, treba klikat a nabirat nove pratele…