marta0022

Faux pas v Poště pro tebe

Jestli jste se dívali tuto středu na Poštu pro tebe, tak jste si jistě všimli že na konci se povedlo Ester zaměnit partnera za syna. Starší paní hledala sestru a nakonci když zeď byla dána pryč a všichni se setkali tak moderátorka pozvala syna , to byl ale přítel . Bylo to docela úsměvné , protože on fakt vypadal jak její syn. Poslala bych vám to, ale na čt Poštu nemají na ivysílání.
Pro koho to byl větší trapas?

Nejlepší odpověď
BEAES

Smáli se tomu všichni, spíše mu to mohlo polichotit, že vypadá mladě. Myslím si, že to nebyl trapas.

Další odpovědi
quentos

to bych neřešil, vždyť si toho v rámci dojemného setkání nikdo nevšim…

anonym

Viděla jsem to a paradoxní ještě bylo, že hledanému otci byla spíše podobná jeho neteř a ne jeho dcera. A dceřin přítel byl zase hodně podobný jejímu otci – tak už to chodí 🙂