Brozma

FATAL ERROR a jeho řešení(Anketa)

Už se vám někdy stalo že vám počítač hodil „FATAL ERROR“ a restartoval se?
Hlasujte v anketě proč se vám to stalo a jestli jste to řešili vlastními silami, anebo požádali o pomoc servis
Doplňuji:
prosím vás abyste psali jen ti kterým se to stalo!

Odpovědi
badisko

Jiný důvod

Doplňuji:
to uz se mi leta nestalo …ale vzdy to byla moje blbost…atak stacilo reinstalovat windows…myslim ze naposledy to bylo softem na odstraneni duplicitnich souboru ..a ejhle stalo se…

anonym

Jiný důvod

Doplňuji:
Zatím si musím zaklepat že se to nestalo 🙂… a snad ani nestane 🙂

Bernie

Poškozený nebo vadný hardware

Fienir

Jiný důvod

Dřív se mi to stávalo často. zpomalený počítač, vypínání počítače, kdy mi vyskočilo ,že se počítač za 30 sekund vypne a skutečně vypl, zpomalení internetu, protože podle poskytovatele jsem prý hromadně rozesílal škodlivý kód a spam, apod. Na důvod, proč se to tak dělo, jsem do dneška nepřišel, ale řešení byl přechod na linux.

Dnes už takové problémy nemám.

Fichtl

Poškozený nebo vadný hardware