151kbar151

Fascinuje mě jedna věc v IE…

Proč když v jakémkoliv jiném prohlížeči dám nový panel, tak je to během pár setin a v IE to trvá i 5 sekund.
Doplňuji:
Nepoužívám, mám Mozillu Firefox 6 beta, IE používá moje matka, která nemůže vystát jinej prohlížeč.

Nejlepší odpověď
www

Pokud máš Win alespoň Vista, doporučuji i já aktualizaci na IE9 !
Doplňuji:
OK, máš-li Win7, jdi na start, Microsoft update, a aktualizuj. Asi máš vypnuty aut. aktualizace, jinak bys už ie9 měl, nebo je odmítnuls. Vyzkoušej, návrat lze.

Další odpovědi
arygnoc

nepoužívat.
má hodně dír.
a vůbec je na [píp].

MadQuaker

Těžko říct proč to tak dělá, možná že musí projít moc věcí klu bespečnosti.
arygnoc: Heh, momentálně nejbezpečnější!
http://magazin­.stahuj.centrum­.cz/internet-explorer-obstal-nejlepe-v-testu-bezpecnosti/

DDarent

Tak IE 9 už je rychlejší, a navíc IE 9 je nejúspornější prohlížeč vůbec, takže zkus aktualizovat a kdyžtak používej třeba Google chrome plus......

KdoSiOdJinud

Aktualizuj na IE9, to už je podle testů hodně na úrovni.

Osobně mě na IE fascinuje více věcí, ale možná díky averzi z minulých verzích se mu nevěnuji 😁

led

Beta verziu akéhokoľvek prehliadača miesto plnohodnotného prehliadača nedoporučujem používať. Je to vlastne testovacia verzia. Môžte skúšať, ale na plný výkon používajte finalnu verziu.