Pavlitua

Farming simulator 2013, chtěl jsem se zeptat, jak sklízet cukrovou řepu?

a když sklícím cukrovou řepu tím nejlepším strojem a mám ho plnej nebo ani ne tak tam přijedu s traktorem a s přívěsem jakým koliv a stroj na cukrovou řepu mě do něj nic nesype ,ubec se mi netočí ten pás co me to má dávat do přívesu ,prosím poradte co stím,mám někde ještě něco aktivovat nejakým tlačítkem nebo neco? nebo co stím? prosím pomozte

Odpovědi
huxa

Musíš mít v přívěsu řepku, nebo jej mít prázdný. Poté přijet a spustit sypání nějakým tlačítkem a nebo zapni autořidiče a jeď u toho, automaticky začne sypat.

Pavlitua

Jenže u toho to nejde pustit autopilot a mám to prázdné přijedu k tomu a nic mě tam nejde ,hlavne se mi netoci ten pás co má tu řepu dávat do přívěsu. a nejde nijak zapnout. a do žádného prázdného přívěsu mi to nejde pustit ubec!