m73

Firefox hlásí: „Toto připojení není důvěryhodné.“ Co s tím?

"Při spojení s www.google.com nastala chyba, protože je používán neplatný bezpečnostní certifikát.

Certifikát bude platný až od 1.7.2015 21:31. Aktuální čas je 9.5.2015 2:44.

(Kód chyby: mozilla_pkix_e­rror_not_yet_va­lid_certifica­te)"

Nejlepší odpověď
cochee

Vždyť to tam máš napsáno. „Aktuální čas je 9. 5. …“, ale ono je aktuálně 9. 7. Máš špatně nastavený datum a čas ve Windows. Nastav správně a pojede ti to. Podle mého skromného odhadu vám včera při bouřce vypadla elektrika, žejo? A v počítači máš malou kulatou baterii, která ti napájí hodiny, když všechny ostatní napájení vypnou. Tu baterii máš vybitou, chtělo by ji vyměnit.