arygnoc

Fantomas je smutný.

Budú česká fanúšikovia Jágrovi vyčítať, že sa nezúčastnil MS?
Alebo sa nebodaj do špekulácií oprie aj tlač (tisk)?

Nejlepší odpověď
anonym

Já vám to teď už i přeju.My jsme si to užili už hodněkrát…:D
Doplňuji:
A nemůžeme se pořád spoléhat na Jágra-Hrdinu !

Další odpovědi
Drap

Myslím že ne. Neni to pro nás radostné, ale co se dá dělat ? Vyhrává ten lepší, nebo alespoň te, který má větší štěstí.
Sláva vítězům, čest poraženým !

bolak

tak sme opäť vyhrali, to pozeráte čo, češi, ako sme vám to nandali!!!
Doplňuji:
a bolo to presne tak ako hovoril ten chalan v tom rozhovoru na štvorke, češi hrali hore dolu a preto prehrali, keby hrali doľava doprava tak to mali vo vrecku

pizlicka

češi byli pomaly.přemítali u branky,z ktereho uhlu by bylo lepší vystřelit.fuj,ne­libilo se mi,jak hrali.slovaci byli rychlí,přesní,roz­hodní.