Fandové ME ve fotbale, kterého soupeře si nepřejete ve skupině?

Dnes se bude losovat a tajně doufám, že nedostaneme Němce, i když…
´´´´´´´´´´´´´­´´´´´´´´´´´´´´´
Takže víte, koho máme ve skupině! I na ty kluky osmanský budeme mít!
Jsem spokojen!

Odpovědi
turbo085

Turky a Islanďany

bolak

Určitě dostaneme Blšany, to je jasný.

http://live.shwid­get.com/static/fre­epopups/3381882064­393050.html

marci1

Raději jsem netipovala, ale máme to fakt hustééé. Ty Turky co Vrba nechtěl, Španěly a Chorvaty. Ty jóóó. 🙂

marci1

Francouzi, ti se mají. 🙂

bolak

Hm, tak jsme skončili hned po losu :D.. tyvole

gagaga

me se to nezda tak hrozny :p

bolak

ale pozor, zas tak špatný to neni, poslední je první od konce! :))