Fandové, jste spokojeni s výsledkem CSKA Moskva : Sparta?

Já velmi, že Sparta uhrála „pouze“ bod.

Nejlepší odpověď
Elk

V mezinárodních utkáních samozřejmě fandím našim, takže jsem za výsledek rád, i když jsem z Plzně.
Viktorka to snad doválí!!!

Další odpovědi
anonym

Nejsem,měl jsem vsazeno proti Spartě,škoda,ale Plzeň válí.
Já coby plzenák jsem spokojen je s Plzní.

marci1

V pohárových soutěžích docela dobrý výsledek. 🙂

bolak

Já jsem fanda českýho fotbalu, nikoliv klubů, nebo lépe řečeno, já jsem fanda koeficientu českého fotbalu. Když uvidíš na stadionu poskakovat člověka a fandit: „KOEFICIENT! DO-TO-HO! KOEFICIENT! DO-TO-HO!“ nebo „KOE-KOE-KOEFICIENT!“ , tak jsem to já.

Jinač moje mínění:

  1. Sparta má na to aby alespoň to 0:0 uhrála
  2. Plzeň dá doma minimálně 4 góly, možná 5
  3. Jablonec ještě není ze hry, já vím že to vypadá bledě, a možná to i tak bledě dopadne, ale oni fakt nehráli špatně, ale sesypali se snad, snad právě proto že špatně nehráli a přesto nedokázali dát góla, věřím a mám vsazeno v 1:2 a postup dál
  4. Liberec nevíme, ale snad nebude mít problém, ten vždycky v pohárech překvapí ať hraje a vypadá jakkoliv, chci výhru doma i venku a navýšení koeficientu

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=0J2QdDbel­mY ♫ KÓ KO-KO E-FI-CIIII JENT..KÓ KO-KO E-FI-CIIII JENT..

A abyste věděli že se ve fotbale fakt vyznám, nabízím menší okénko do dne 14.7., kdy sparta hrála přípravný zápas s vitesse a já se zrovna vydal navštívit jednu místní hospodu:

(bolak vstoupivší do dveří)
bolak: jé, hele kluci, voni tady vysílaj nějakej fotbal
výčepní: hrajeme proti holanďanům.. už to běží asi 10 minut
bolak: ajó… a kerý černoši jsme my?