Avatar uživatele
anonym

Fandové, jste spokojeni s výsledkem CSKA Moskva : Sparta?

Já velmi, že Sparta uhrála „pouze“ bod.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Elk, bolak, marci1, gecco před 3193 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Elk

V mezinárodních utkáních samozřejmě fandím našim, takže jsem za výsledek rád, i když jsem z Plzně.
Viktorka to snad doválí!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nejsem,měl jsem vsazeno proti Spartě,škoda,ale Plzeň válí.
Já coby plzenák jsem spokojen je s Plzní.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

V pohárových soutěžích docela dobrý výsledek. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Já jsem fanda českýho fotbalu, nikoliv klubů, nebo lépe řečeno, já jsem fanda koeficientu českého fotbalu. Když uvidíš na stadionu poskakovat člověka a fandit: „KOEFICIENT! DO-TO-HO! KOEFICIENT! DO-TO-HO!“ nebo „KOE-KOE-KOEFICIENT!“ , tak jsem to já.

Jinač moje mínění:

  1. Sparta má na to aby alespoň to 0:0 uhrála
  2. Plzeň dá doma minimálně 4 góly, možná 5
  3. Jablonec ještě není ze hry, já vím že to vypadá bledě, a možná to i tak bledě dopadne, ale oni fakt nehráli špatně, ale sesypali se snad, snad právě proto že špatně nehráli a přesto nedokázali dát góla, věřím a mám vsazeno v 1:2 a postup dál
  4. Liberec nevíme, ale snad nebude mít problém, ten vždycky v pohárech překvapí ať hraje a vypadá jakkoliv, chci výhru doma i venku a navýšení koeficientu

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=0J2QdDbel­mY ♫ KÓ KO-KO E-FI-CIIII JENT..KÓ KO-KO E-FI-CIIII JENT..

A abyste věděli že se ve fotbale fakt vyznám, nabízím menší okénko do dne 14.7., kdy sparta hrála přípravný zápas s vitesse a já se zrovna vydal navštívit jednu místní hospodu:

(bolak vstoupivší do dveří)
bolak: jé, hele kluci, voni tady vysílaj nějakej fotbal
výčepní: hrajeme proti holanďanům.. už to běží asi 10 minut
bolak: ajó… a kerý černoši jsme my?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Sport