RyuzakiKate

Fandíte záporákům?

Ať už v knížkách či ve filmech… Většinou se mi stává to, že se do nich zamiluju :D Právě nedávno jsem četla v aktuálním čísle Psychologie dnes rozhovor s nějakou psycholožkou, kde povídala o tom, že nám tyto záporné osoby imponují tím, že mají svůj charakter a své důvody, proč dělají ty „špatné věci“.
Článek nese název: „Máme v sobě dobro i zlo, a netušíme, jak jsou si blízko (s forenzní psycholožkou Ludmilou Čírtkovou hovoří Daniela Kramulová)“

Nejlepší odpověď
Drap

Nám se to nestává, my fandíme tobě.

Další odpovědi
Lucijej

Nojo :o) A nejen to. V poslední době se mi čím dál víc zamlouvají i špatné konce. Pak si aspoň si můžu říct, že jsem na tom líp než oni a nikdo mi nemůže vyčíst škodolibost nebo něco podobného.

briketka10

mám oblíbené herce, když hrajou
záporné role např.poldy to jim fandím
jsou drsní a když hrajou v jiných,
tak už se mi tak nelíběj a naopak 🙂

yeerum

Jak kterému,a jak kdy.

badisko

Ano fandim si …

mojitek

No jasněže jo 🙂 Ale vemte si,že právě záporáci v seriálech/filmech mají největší popularitu.Da­llas(Larry Hagman/Džejár),MAS­H(Larry Linville/Frank Burns),Simsono­vi(Ch.M.Burns),Krva­vý sport(Bolo Yung/Chung le),Kickboxer(Michel Qissi/Tong Po) a koneckonců Ordinace v růžovce(MUDr­.Švarc/M.Zounar+je­ho bratr hejtman) atd

I_hate

Někdy jim fandím.

zjentek

Záporák má instinkt, ti druzí mají zákon.. ..a ty „dobré věci“, to jsou zřejmě ty podle zákonů. No a ty „špatné věci“, to jsou ty více přirozené, více zvířecí. Tak tak asi k tomu zamilovávání se ,)