Falšovali jste podpisy rodičů ve své žákovské knížce?

Já se o to pokoušel,leč marně.Matka měla tak kostrbatý podpis,který by snad nikdo nezfalšoval.Za to dcera uměla můj podpis dokonale,i přes­to,že je docela obtížný.

Nejlepší odpověď
briketka10

samo sestře celou dobu co studovala na Grafické škole v Praze vycházkovou knížku každý týden jsem podepisovala mamku, když se to vychoušce nezdálo a červeně napsala, že žádá o podpis mamky, tak jsme jí to neukázaly a znovu jsem to podepsala já..
taťku jsme si netroufly měl takový klikyhák, že by ho nikdo nezvládl :D
už jsem to tu jednou psala, když jsme to po čase našim řekly, tak jsme se všichni společně jen smáli :D

Další odpovědi
Lucijej

Jistěže ano :D a dokonce ke konci devítky jsem si i přepisovala známky z dvojek na jedna mínus.......

avel3

To ano. Ovládal jsem podpisy obou rodičů. Ovšem jen když jsem podepisoval běžné kontroly, když jsem to zapomněl dát rodičům ke kontrole.. A k podivu mi to u rodičů i procházelo… Možná to bylo tím, že jsem měl jenom dobré známky. Jinak se rodičové o naše školní povinnosti nijak nezajímali, protože nebylo v jejich moci nám s učením pomáhat. Byli jsme 3 bratři a jejich důvěru jsme nezklamali a všichni jsme se dostali na vysoké školy.

hanny 2

Někdy ano – přes pauzák.

Fazzz

Jasně že ano, kopírákem to šlo nejlépe. I když to bylo trochu vidět, vždy jsem odevzdala žákovskou, když kontrolovala p. učitelka hodně lidí, aby si toho nevšimla … :D

Michal Kole

Nikdy.

Dnes to ani není možné, protože žákajdy jsou elektronické 🙂

Drap

Zkoušel, ne v žákovské, ale v deníčku v první třídě. Bohužel pokus byl samozřejmě neúspěšný. K něčemu to možná bylo dobré. Byl to asi můj poslední pokus, něco zfalšovat

anonym

Ja ne. ! Ja jsem to mela vymyslene lepe ! Ja vytrhavala vzdycky v zakovske cely list. ! 🙂 -iv-

hanulka11

Jasně že jo, bylo to snadný , nikdo to nepoznal -ani rodiče ne, jen jim bylo pak divný co to podepsali:D:D:D

Damiana

Ne. Nebylo to zapotřebí. Ale jednou mne spolužačka poprosila, abych písemně „suplovala“ její máti v domácím úkolu. Když si to dneska představím! Hahaha! Holka měla ještě tolik soudnosti, že zapomněla úkol, narychlo ho sesmolila o přestávce, a aby bylo vše „regulérní“, potřebovala podpis. Tomu říkám zodpovědnost. Btw – dělají se ještě dnes vůbec úkoly? 🙂

tom004

Ne,že by nás to s bráchou nenapadlo.Ale nemělo to žádný smysl.Dost učitelů si k nám chodila pro mléko.