Avatar uživatele
anonym

Falšovali jste podpisy rodičů ve své žákovské knížce?

Já se o to pokoušel,leč marně.Matka měla tak kostrbatý podpis,který by snad nikdo nezfalšoval.Za to dcera uměla můj podpis dokonale,i přes­to,že je docela obtížný.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Andělé, hanny 2, anonym, Drap, Damiana, briketka10 před 4365 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

samo sestře celou dobu co studovala na Grafické škole v Praze vycházkovou knížku každý týden jsem podepisovala mamku, když se to vychoušce nezdálo a červeně napsala, že žádá o podpis mamky, tak jsme jí to neukázaly a znovu jsem to podepsala já..
taťku jsme si netroufly měl takový klikyhák, že by ho nikdo nezvládl :D
už jsem to tu jednou psala, když jsme to po čase našim řekly, tak jsme se všichni společně jen smáli :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

Jistěže ano :D a dokonce ke konci devítky jsem si i přepisovala známky z dvojek na jedna mínus.......

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
avel3

To ano. Ovládal jsem podpisy obou rodičů. Ovšem jen když jsem podepisoval běžné kontroly, když jsem to zapomněl dát rodičům ke kontrole.. A k podivu mi to u rodičů i procházelo… Možná to bylo tím, že jsem měl jenom dobré známky. Jinak se rodičové o naše školní povinnosti nijak nezajímali, protože nebylo v jejich moci nám s učením pomáhat. Byli jsme 3 bratři a jejich důvěru jsme nezklamali a všichni jsme se dostali na vysoké školy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Někdy ano – přes pauzák.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fazzz

Jasně že ano, kopírákem to šlo nejlépe. I když to bylo trochu vidět, vždy jsem odevzdala žákovskou, když kontrolovala p. učitelka hodně lidí, aby si toho nevšimla … :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Nikdy.

Dnes to ani není možné, protože žákajdy jsou elektronické 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Zkoušel, ne v žákovské, ale v deníčku v první třídě. Bohužel pokus byl samozřejmě neúspěšný. K něčemu to možná bylo dobré. Byl to asi můj poslední pokus, něco zfalšovat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ja ne. ! Ja jsem to mela vymyslene lepe ! Ja vytrhavala vzdycky v zakovske cely list. ! 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Jasně že jo, bylo to snadný , nikdo to nepoznal -ani rodiče ne, jen jim bylo pak divný co to podepsali:D:D:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Ne. Nebylo to zapotřebí. Ale jednou mne spolužačka poprosila, abych písemně „suplovala“ její máti v domácím úkolu. Když si to dneska představím! Hahaha! Holka měla ještě tolik soudnosti, že zapomněla úkol, narychlo ho sesmolila o přestávce, a aby bylo vše „regulérní“, potřebovala podpis. Tomu říkám zodpovědnost. Btw – dělají se ještě dnes vůbec úkoly? 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Ne,že by nás to s bráchou nenapadlo.Ale nemělo to žádný smysl.Dost učitelů si k nám chodila pro mléko.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek