sef134679

Šli byste raději na fakultu architektury na ČVUT, nebo VUT?

Ahoj, zkoušky na obě zmiňované školy už mám úspěšně za sebou a teď mě čeká docela těžké rozhodování, na kterou se v červnu zapsat. Je tady někdo se zkušenostmi z některé z nich? Kde je příjemnější prostředí? Jak je to po absolvování školy? Cení si například zaměstnavatelé více absolventů z jedné nebo druhé školy? Nebo je to jedno?
Přečetl jsem na toto téma už spoustu diskusí, ale stejně z toho nejsem moc moudrý.
Byl bych opravdu rád za každou radu, či postřeh z některé z fakult.

Ps: Je pravda, že v blízkosti FA VUT není žádná menza? Jak se to řeší?… nerad bych byl celé studium jen o bagetách…

Odpovědi
da ny

Neuvádíte žádnou fakultu, ůstavy u škol .. …
Kolej nebo privát, kde budete ubytován
ani místo, kde žijete, budete žít a pracovat (ohledně uplatnění)
Možná bude menza trochu z ruky, v dosahu MHD
Také si můžete kuchtit a připravovat svačiny sám! 😁

http://www.kam­.vutbr.cz/?p=nabs
https://foursqu­are.com/cvutcz/lis­t/menzy-%C4%8Dvut

Alesh

Nic proti Brnu, ale šel bych do Prahy, protože Praha je prostě Praha. Já tam taky studoval a nedám na tu dobu dopustit, škoda, že už je to pryč, krásná léta…