panenka

Faktura za připojení – sestra má zaplatit víc peněz – proč?

Dobrý den včera jsem byla u sestry moje sestra má úplně stejné připojení u stejné společnosti a místo 356 kč jí přišlo zaplatit 980 kč.Můžete mi prosím říct čím to může být?Občas na netu poslouchá rádio něco stahuje. čim to je že se částka může tak zvýšit čemu se má vyvarovat aby tolik příště neplatila děkuji.
Doplňuji:
Sepsala se společností smlouvu na dou neurčitou a zakoupila si od nich zařízení ted jí přišlo místo 356 kč částka 980.

Nejlepší odpověď
quentos

no jo, úplně stejné připojení – ale JAKÉ? bez toho nelze otázku zodpovědět. Pokud máte paušál, tak se to přihodit nemůže, ale je možné, že platí měsíčně paušálně vyšší částku než Vy. Pak by ji to překvapit nemělo, protože u paušálu je částka pořád stejná. Pokud paušál nemá, mění se výše poplatku v závislosti na času, který strávila online.

Další odpovědi
atriplex

Pokud je to faktura, tak tam budou jednotlivé položky rozepsány. Přečtěte si pořádně smlouvu, tam jistě najdete odpověď.