Colosevem

Fake fb účet. Nikomu jsem neublížil, hrozí mi přesto něco?

Založil jsem fake účet na fb, avšak někdo mi vyhrožuje nahlášením na PČR (v realitě mě zná, nemá mě moc rád, ale napsal mi první a já jej nijak neurážel ani nic jiného), ale nikomu jsem nijak neublížil, ničí osobní data jsem nezneužil. Vydávám se za zcela smyšlenou osobu, čistě ze zvědavosti. Hrozí mi přesto něco?

Odpovědi
anonym

Hrozí vám ban na FB a tomu udavači hrozí výsměch na policii.

„Chci podat trestní oznámení na Adama. Na Facebooku tvrdí, že se jmenuje Petr!“

Btw, asi ten fake účet není nic moc, když vás tam někdo stejně pozná.

jsemjá

Na hranici s tebou, kacíři.