SežeruTě

Neznáte prosím nějaké vtipné hlášky z knižní série Kate Daniels?

Neznáte prosím nějaké vtipné hlášky z knižní série Kate Daniels? Zbytečné odpovědi typu „přečti si“ si prosím odpusťte, zajímá mě, která hláška vás zaujala nejvíc resp. nejvtipnější.

Nejlepší odpověď
anonym

Neznám. Ale Ty je znát můžeš, stačí si knihy přečíst.

Další odpovědi
cochee

Hm, pokud tě zajímá, která hláška nás nejvíc zaujala resp. pobavila, tak nepokládej otázku „Neznáte…?“.

Mc Merkurion

… když knihu přečtu,vtipnou hlášku si zapamatuju … „sundal jsem ho,sraly na něj mouchy“ … poděl se,já to nečetl …