natybubu

facebook- vaše názory

máre rádi fb??? chtěla bych slyšet vaše nárory(hloupost. stráta času…)
já osobně facebook nesnášim!!!!!!!!!­!!!!

Nejlepší odpověď
anonym

Facebook muze slouzit , ale i skodit. V principu neni ani " dobry " , ani " spatny ".
Tyto vlastnosti mu davaji az lide, kteri ho pouzivaji.
Ja ho mam pouze pro rodinu a to jeste pod smyslenym jmenem.
Nepisi tam ale nikdy nic, pouze se divam na fotky.
Dnes je MODA facebook nemit a hrde se k tomu hlasit.
Kdo ho pouziva srozumem , tak tomu bych ho doporucila.
Ja i tady , na odpovedich mam mail se smyslenym jmenem. Aby si me nikdo nemohl vygooglovat. A to nemam co skryvat. ( zatim ) 🙂 -iv-

Další odpovědi
anonym

Mám Facebook a beru ho jako další součást internetu.
Doplňuji:
Ale využívám ho převážně k jiným účelům než je psaní si s lidmi a nebo co zrovna dělám. Vyhledávám na internetu zajímavé stránky a pokud je i na Facebooku, tak si ji uložím mezi oblíbené.

emm.kate

Já proti facebooku nic nemám, naopak jsem ráda, že mohu udržovat kontakt s přáteli a rodinou (ikdyž jsou na druhém konci republiky, nebo světa:)).
Navíc je to výborná věc, pokud si se spolužáky potřebuji rychle vyměnit nějaké info.
Ale určitě nejsem příznivcem her, jako je Farmville a tyhle ostatní hlouposti – to už je pak opravdu ztráta času.(trávit tam celé hodiny a neustále vylepšovat svůj profil, místo skutečného života).
Takže dobrý pomocník, zlý pán :)

beer

Nesmí mně do baráku, mám jen pár lidí na stárnoucím ICQ a nemusím mít každou blbost, poněvadž je in ))
Hodně lidí se s FB jenom potýká, nelíbí se jim to či ono, možná jen ale neumějí FB pořádně nastavit.

Slezsky fc

jo rád si pokecáme s kámošy přes fb

anonym

FB jsem si zřídil kvůli známým, ale po 1/2 roce jsem jej zrušil. Kdo potřebuje má na mne mejla, mobil

honza19hk

nemám ho ani nechci.Je to k prdu akorát pořád někdo otravuje.Navíc je samej vir!