ANJELIK97

Facebook-Váš účet je došasně zablokován.

Ahoj, kámoš mě označil v nějakém příspěvku já jsem na to klikl a najednou to označilo všechny mé přátelé a dostalo se mi to na zeď mám tam asi 27 odkazů. A lidem to napsalo nějakou kravinu do chatu (nějak Heyy Heyy + odkaz+ dvě srdíčka) asi tak 20 lidem se to nějak automaticky poslalo.Pak mě to z facebooku odhlásilo a napsalo Váš účet je dočasně nedostupný + Váš účet byl dočasně uzamčen, protože jsme v počítači zjistili nebezpečný malware. Malware je škodlivý software, který se pokouší získat přístup k vašim osobním údajům, zpomaluje připojení a který vám může při používání Facebooku způsobovat i další problémy. Počítač může být infikován malwarem, když kliknete nebo sdílíte nežádoucí odkazy.
Pokud chcete s odebráním malwaru získat pomoc, klikněte na tlačítko Pokračovat. Po odebrání malwaru se můžete přihlásit ke svému účtu.
Děkuji moc za rady, stalo se mi to včera večer.Všechno jsem zkoušel stáhnout nějaký nový antivir všechno prostě.. a nic nepomohlo :D :D achjo :))
Doplňuji:
Už jsem to vyřešil, děkuji

Nejlepší odpověď
Bedy

Abychom jsme se ujistili, že počítač je opravdu čistý, pro jistotu si stáhněte a spusťte program RSIT podle tohoto návodu: http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/
Program vytvoří dva výpisy ve složce Počítač-Místní disk C:\rsit – a to info.txt a log.txt. Oba mi je prosím pošlete na emailovou adresu bedy zavináč outlook tečka cz a uvidíme 🙂
Doplňuji:
Dobrá jak myslíte, každopádně nabídka tu stále je pro případ, kdyby byl znovu problém. Jinak vlastně nemáte zač…