Týnka13

Facebook v HTC (WILDFIRE)

Mám takový malý problém..V telefonu mám nainstalovaný FB,jenomže když si ho aktualizuju tak mi zabírá 40MB v Inter.úložišti a nejde mi přenést ani na Pam.kartu,potom mám zasekané in.úl. a nic se mi tam nevejde -.- Poraďte co mám dělat:/
Děkuju.
Hezký den

Odpovědi
Bohňislav

Také mám tento telefon a mám také problém s pamětí, Facebook jede ne tomto telefonu velmi pomalu. Zkus ho odinstalovat a choď na fb přes internetový prohlížeč (m.facebook.com) nezabírá to žádné místo a je to i trochu rychlejší :)