slavets

FACEBOOK-Timeline

Jde nějak vrátit zpět starý profil, když sem si nastavila už ten Timeline ? :/..
Děkuji !

Odpovědi
Đšáša <3

bohužel nejde také už jsem se ptala

verunka483

Nejde. Timeline je nová verze a když se už jednou rozhodneš ji mít, nevrátíš to. Bohužel. Já osobně si myslím že ta stará byla mnohem lepší a nechápu, proč se musí pořád všechno modernizovat a měnit. Zrovna takovéhle věci bych nechala jak jsou, nikdo si nestěžuje.

auluk

Já jsem s tímto profilem docela spokojená nevadí mi :) . prvně mi to ukázalo 7 dení zkoušecí lhůtu a jak jsem se odhlásila tak už to nic neukázaloa nešlo to zmněnit je to udělaný tak aby si to skoro každý udělal a pak už to nevrátil

Ella

nejde – timeline je nová verze profilů na FB, která bude myslím, že v dubnu nastavená všem, bez rozdílu.

Vee

jde to, je třeba si nainstalovat plugin do prohlížeče, návod je zde:

http://www.fbga­mes.cz/index.php?/to­pic/267-jak-zrusit-timeline/