Wortygen

Facebook stránka

Chci se zeptat , jak sehnat na stránku hodně lidí. Mám začínající stránku , takže jsem ještě začátečník ;)
Doplňuji:
Je to tato stránka: https://www.fa­cebook.com/ori­ginalspage

Odpovědi
anonym

Hovadina jako každá jiná.

Bedy

Nezlobte se, ale takových hloupých stránek po Facebooku je až běda, včetně stránek typu „Jsem originál“.
Co je smyslem té stránky? Prakticky nic. Je to jen další zbytečná stránka, která zbytečně zabírá místo na internetu.

Ale abych zodpověděl na tuto otázku – můžete zkusit propagaci skrz Facebook, stačí zaplatit. Osobně bych do takového projektu ale neinvestoval, protože v něm nevidím žádnou budoucnost.
Dál můžete zkusit propagaci skrz surfovací systém Websurf – http://www.web­surf.cz/?ref=627­45
Do Websurfu vložíte stránky, ale potom hned skočte do nastavení a zrušte tam použití Autosurfování – to Vám nikoho nepřinese ani návštěvnost. To přinese jen zhlédnutí a to je k ničemu.
Roozhodně lepší volbou je Manualsurfování a Bestsurfování. Manualsurofvání spočívá v tom, že si nějaký člověk prohlíží stránky a musí minimálně 10 sekund počkat, aby se mohl podívat na další stránku. Takže má čas si prohlédnout tu Vaši.
Bestsurfování Vám zase ukáže, jak se lidem stránka líbí – hodnotí ji jako ve škole. Jestliže bude mít dlouhodobě mizerný průměr, je na čase s tím něco udělat anebo stránku smazat.

Nejlepší je ale Paysurfování, tam se stránka ukazuje na 1 minutu (60 sekund). Během té doby má člověk šanci si tu stránku opravdu dobře prohlédnout.

Však více o tom se dočtete na Websurfu – http://www.web­surf.cz/?ref=627­45
Pozn.: Websurf je zdarma, stačí jen surfovat (prohlížet si stránky jiných uživatelů). Jinak ty kredity nezáskáte a budete si je muset kupovat (třeba za SMS).