leachim

Facebook proooblééém

zdravím všechny čtenáře tohoto problému… Na FB mi nejde změnit jméno …ale předtím mí to šlo asi třikrát … a teď na jednou ne .. :( nevíte čím je to způsobené ?

Nejlepší odpověď
anonym

Že by fb měl zákonem také určeno „třikrát, a dost“?

Další odpovědi
anonym

http://www.fa­cebook.com/hel­p/?question=899131

odik

Jestli se něco nezměnilo, tak Facebook měl v pravidlech, že se musí používat PRAVÉ jméno! Tobě se pravé jméno už 3× změnilo? Pokud tam místo jména píšeš nějaký blbosti, tak bych se nedivil, kdyby ti to administrátoři zablokovali. Případně může být dáno nějaké omezení = jméno lze změnit maximálně 3× nebo jméno lze změnit maximálně 1× za měsíc apod.