Avatar uživatele
Horryk

Jak vyřešit problém s oddílem „životní události“ na Facebooku?

Chtěl jsem pozměnit datum životní události na mojí Timeline, chtěl jsem, tak jako dřív, aby tam nebyla žádná fotka, pouze událost. Po pozměnění první životní události mi to samo vybralo předem definovaný FB obrázek, u kterého jsem zmáčkl křížek a nic žádný obrázek se nepřidal, pouze datum. Jakmile jsem ale chtěl udělat to samé s druhou životní událostí, tak jsem to omylem uložil i s tím předem definovaným obrázkem. Myslel jsem si, že obrázek půjde zpětně vymazat normální cestou, ale jakmile jsem to uložil s již definovaným FB obrázkem, tak mi přistálo do upozornění tohle: „Vaše video se nenahraje. Víc se o obvyklých problémech dozvíte v centru nápovědy pro videa.“ ???. A událost se mi sama od sebe smazala. Hlavním problémem je, že jak chci v Informacích ukázat Životní Události, tak mi to napíše: „Je nám líto, při načítání tohoto oddílu se něco nepovedlo. Zkuste to později.“
Doplň. info: V záznamech o aktivitách mi daná událost také zmizela. Šlo o takový FB obrázek s dopisem a palcem nahoru v něm.
Poradíte mi prosím, jak tento problém vyřešit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1596 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek