petarex

Jak přidat na Facebooku do přátel kamarádku, když v jejím profilu chybí k tomu určené tlačítko?

Na Faceboolu si chci pridat jednu kamaradku, ale jak si rozkliknu jeji profil, tak se mi tam ukaze akorat messenger, ale ani ten nemuzu rozkliknout. Zablokovanou ji nemam. Jak vyresit tento problem?

Odpovědi
MobilManiak

Má nastaveno „posílání žádostí jen od přátel společných přátel“. Požádej ji, ať si aspoň zatím tuhle možnost dá na „od všech“.

Honzalbc

Chtěl bych si přidat do přátel jednu svou známou se kterou se znám osobně,a žádost sem ji poslal,ale asi před měsícem do tedka tam možnost přidání nemá,a říkala mi,že na nastavení nic neměnila,což je divný