balca

Facebook-jsem neustále online

Ahoj,chtěl bych se zeptat proč se mím přátelům neustále ukazuji,že jsem online.
Např:Celou noc,prostě pořád i když na fb vůbec nejsem.
Na učet mi nikdo neleze.
Má v tom roli,že jsem v prohlížeči dal zapamatovat heslo?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Neřekla bych, že zapamatování hesla má vliv.

On je spíš rozdíl, jak „vypínáš“ facebook. Odhlašuješ se, nebo jen vypneš prohlížeč a počítač necháváš v režimu spánku? Opravdu se musíš odhlásit z facebooku, jinak při počítači v režimu spánku (nemusíš být ani přihlášen) budeš online.

Kdysi jsem řešila totéž.

Další odpovědi
Pájo

Zapomínáte se z profilu odhlásit.

Ivetka303

já se z profilu neodhlašuju nikdy, prostě vypnu kompl a hotovo. Nejlepší bude, když si vypnete chat, a nikdo vás neuvidí = problém vyřešen