HarpPlayer

Facebook – jak nyní zobrazit soukromou korespondenci mezi vámi a jiným uživatelem?

Facebook – Dříve šlo zobrazit soukromou korespondenci mezi Vámi a jiným uživatelem (chronologie soukromých zpráv). Teď tam tuto možnost zcela postrádám. Co dělám špatně? Děkuju moc.

Nejlepší odpověď
anonym

já si najedu na člověka se kterým chci psát soukromě, v prao nahoře je „zprávy“ a tam kliknu a otevře se mi okýko, kam mu zprávu napíšu, nebo najedu na hlavní stránku a v pravém sloupku je mimo jiné „zprávy“, když na to kliknu, otevřou se všechny zprávy, které jsem komu psala, pak je tam myslím ůmožnosti" a vybereš si třeba smazat zprávy,všecho odsouhlasíš a je to pryč