facebook-hlavní stránka

Dobrý den mám problém s facebookem,objeví se mi hlavní stránka,ale dál se nedostanu.Můžete mi prosím říct čím to je,že jiným lidem to funguje a jiným ne?

Odpovědi
anonym

Čím to je? Přetížeností serverů facebooku, nezvládají takově množství online uživatelů, tak tam jednoduše další „nepustí“ (stránka se nenačte, kvůli vytíženosti). Díky tomu je také FCB pomalý, seká se.. Můžete chodit mimo „špičku“ v pozdních nočních hodinách a nebo brzkých ranních..

Pokud chcete vědět více, tak čtěte mojí odpověď zde:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/fcb-proc-vam-nejde-odpoved

V případě, že jsou pro vás informace přínosné, popřípadě nejsou.. Prosím o hodnocení.