Lurtz.k

Dá na mojí zdi (Facebook) vyfiltrovat obsah, aby se mi zobrazovali pouze příspěvky stránek, které jsem olajkoval?

Dobrý den, chci se zeptat jestli se dá na mojí zdi vyfiltrovat obsah, aby se mi zobrazovali pouze příspěvky stránek, které jsem olajkoval ?

Díky za odpověď
Doplňuji:
Tzn. Nechci tam mít co lajkovali moji přátelé, nepřátelé. Pouze příspěvky stránek…

Odpovědi
carpediem

Na zdi máš jen to co si lajknul ty. To co lajknou ostatní je na hlavní stránce.