mojitek

Facebook-existuje možnost zjistit kdo návštívil můj profil?

Ahoj,mám dotaz-existuje něco jak zjistit že můj profil na FB ta nebo ta osoba navštívila?Díky za informaci

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

nevim,FB moc nepoužívám,ale jde to oklikou,FB je totiž tak chytrej,až je blbej,a pamatuje si,kdo se na tvý stránky podíval a pak ti ho nabídne,jestli ho neznáš v přátelích…

Další odpovědi
ivzez

FB si (zatím) zakládá na tom, že se nedá zjistit,
kdo Váš profil navštívil nebo navštěvuje.

Pokud nemohou psát na Vaši „zeď“ všichni
a pokud Vám návštěva nenechá na zdi nějaký vzkaz,
nic se o ní nedozvíte.

Jako přátele FB nabízí „přátele přátel“,
s návštěvami profilu nabídky nesouvisí.

briketka10

Nabízí lidi jen podle Tvých společných přátel.
Nic jiného nezjistí.

Myslím, že správný bolakův příspěvek v Diskuzi.

lukas1912

ja si mislim že ne

melda007

nevím

melda007

nevím

briketka10

ad Samba

Taky jsem na to teď mrkla a je to tak, jak píšeš.
Tedy ten, koho " lajkneš " se Ti může mrknout
do profilu až po té, jestli si ho přidáš do přátel.

anonym

Když někomu odpovíš v diskuzi, nebo on tobě odpoví, nebo ho lajkneš, nebo on tebe, pak se ti tam objeví na profilu jako „lidé, které možná znáte“, toho už jsem si všimla.

ivzez

Lukas1912,
zkuste prosím psát trochu pozorněji,
ty chyby hrozně ztěžují čtení…

bolak

Mc Merkurion: fakt? To nenabízí lidi podle společných přátel a tak, to umí i tohle?

Mc Merkurion

ne,vyzkoušeno…

Mc Merkurion

vidim,že jednoduchá odpověď nedává smysl > prostě návštěva po sobě nezanechá stopu,do profilu se nedostane,ale FB ti ji časem nabídne,jako lidi,co možná znáte,neříkám,že je to 100%,ale jiná možnost není…

anonym

ale to samý přece píšu já, objeví se na našem profilu, jako „lidi, co možná znáte“