SengSS

Facebook chce po mě heslo k emailu co to je ???

K čemu mu to bude a bez něho mě nepustí na účet , to je nějáký podvod nebo co ?
Doplňuji:
No založil jsem si ho asi před rokem dvouma ale nepotřeboval a nepoužíval , a stejnak mě to nepustí dál nemůžu dát jakýkoli příkaz nebo spíš když ho dám nic se neděje stále to po mě vyžaduje heslo k emailu nechápu tu drzost jejich , no to nevadí tak ho hold mít nebudu já se bez něho v klidu obejdu :) …

Nejlepší odpověď
marijakes

Nedávej jim to, protože pak všem tvým kontaktům z e-mailu bude chodit pozvánka na FB. To není povinnost dávat heslo.
Doplňuji:
Heslo pro přístup na FB je něco jiného než heslo e-mailu. Několikrát mě nabádali, abych jim dala heslo k e-mailu, že za mě budou zvát přátele, nedala jsem jim ho a na FB normálně chodím.

Další odpovědi
muhamed

to ses ted registroval? pokud ano tak to chce, aby ti to zkopirovalo pratele z mailu.
Doplňuji:
ja si myslim, ze kdyby to byl nejakej hacker kterej to vytvoril tak stejne se to da obejit nejakym krizkem :D nebo neci mtakovym :DD

JájsemRaibek

Heslo k emailu a heslo k FB je rozdílné, tedy alespoň doufám, že nemáš stejné.
Zřejmě píšeš o heslu, kdy se ti v pravé části stránky FB objevila zpráva, že ten a ten se spojil se svými přáteli pomocí mejlu a chce to po tobě heslo od mejlu.
Takže mně to jednou napsalo, že ta a ta osoba to tak už taky udělala. Kontaktoval jsem tu osobu a neudělala nic.
Takže výmysl a jen tah facebooku, aby z tebe vymámili heslo a pak se přes něj připojovali k tvému mejlu.
Nic jim tam nepiš. Buď si toho nevšímej nebo je vedle toho takový křížek, tím to zavři.

Sůwa

Já to kdysi zkusila a to heslo jsem jim dala. Až od přátel z Holandska jsem se dozvěděla, že byli osloveni, aby se přidali jako přátelé. Nakonec jsem si změnila heslo na email a z facebooku složitě vycouvala. Jsem blbka, nebuď taky 🙂