Lucimia

Facebook – ano či ne?

Váš nazor na facebook? Máte či nemáte? Používáte či nepoužíváte?

Já se bohužel strhla dnešní moderní dobou a facebook mam a docela i hodně používám.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Facebook je, stejně jako cokoliv na internetu, dobrý sluha, ale zlý pán.
Já ho používám pro komunikaci s lidmi, se kterými se moc nevídám, nemám na ně jiný kontakt, nebo bych s nimi jinak protelefonovala horu peněz.

Ale má své záporné stránky. Jednak je to jako všechno zloděj času a pak, pokud tam člověk vleze do kdejaké aplikace a kvízu, pak do jisté míry riskuje, že jeho soukromé informace uvidí i někdo, koho nezná a pak je otázka, nakolik je ten někdo schopný je zneužít.

Další odpovědi
Jahoda

Facebook mám taky, ale moc ho nepoužívám. Jen někdy ;o)

quentos

mám, používám, jsem tam dokonce poctivým mafiánem, farmářem a rybičkářem ;{)= ale nepřeháním to – s mírou. Záměr při jeho zrození byl dobrý stejně jako u Twitteru a myslím, že ho naplnil na 200% – pokud má člověk aspoň trochu vůli, zápornou stránku „závislosti“ nepocítí…

BEAES

Užitrčný asi jen pro mladé lidi, byla jsem tam, ale účet jsem si smazala, zdálo se mi to o ničem, když mám své známé a rodinu na skype a ICQ.

panenka

facebook mám ale málo ho používám.

Jakub

Podle mého názoru, to sice je fenomén doby, ale jen proto, že někdo marně hledá jiné , racionálnější vyžití. Ze zoufalství se uchyluje k facebooku.
Doplňuji:
Dva palečky dolů, dvě husičky zakejhaly.

anonym

Nemam,nelaka me to.

Michal

Já ho používám taky.Četl jsem o něm hrůzostrašné zvěsti.Ale to bych nesměl dělat nic s elektronikou,ani si zapnout telefon.A klidně ho budu používat dál.

Tombik

Já bohužel propadl a můžu jen potvrdit, že to žere čas. Ale ono to hrozně láká :o)

iwetax

Vůbec nevím o co jde, nikdy jsem tam nebyla.

Miroslavst

Pro komunikaci dobré-tedy podle toho co jsem slyšel, ale neklikat na různé pozvánky! Já to beru tak, že oni sice říkají, že si jen stáhnou adresy kterým se to rozešle, ale stejně.
Takže pak je to vlastně něco jak letadlo. ten pak klikne taky a rozešlou se pozvánky a ten zas klikne a.....
Prostě pokud chcete dát o sobě něco vědět dejte, je to vaše rozhodnutí, ale jinak já různé pozvání apod. hned mažu.

bartt13

Facebook mám,zkvěla internetová stránka hlavně s kamarády,Jsem na něm denně 2 až 5 hodin

Radovan M

Ano, mám, ale musím souhlasit že je to žrout času asi jako PC hry :D

Tak a teď jsem zvědavej kolik budu mít červených palečků 😁

Zdroj: fwww.facebook.com

afro.minerva

Já facebook taky mám. Ale že bych na něm byla málem závislá jako někteří lidé, tak to ne. Prostě ho mám jako e-mail. Je to jenom jeden z komunikačních kanálů.

anetadela1

Já tam jsem taky, ale je to stejný jako s Odpověďma.cz nebo jinýma stránka. Vlastně celý internet je žrout času.

j.a.n.a.

Je podobný jako E-mail,Gmail.Facebook má ale lepší vyhledávání.Fa­cebook mám a jsem spokojená.Používám skoro každý týden(někdy den).

lejla37

Facebook mám a používám ho, ale ne moc často. Uvažuju o tom, že si ho zruším..