slavets

FACEBOOK-ALBUM

Chtěla bych se zeptat proč nejde mým přátelům zobrazit jedno mé fotoalbum..když dám upravit album a dám že chci viditelnost pro mé přátelé nic se nezmění? neznáte důvod? pokud ano,prosím o pokyny :) Děkuju

Odpovědi
Karolí

Tak to netuším, ale myslím, že to bude nějaká chyba, co má facebook, konec konců facebook je zasekaný pořád, takže bych ti poradila třeba zkusit to zítra. Pokud nepůjde tak zkusit různé možnosti v nastavení.