Elfík11

Facebook a sdílení

Když můj přítel sdílí můj příspěvek uvidí ten můj příspěvek všichni jeho přátelé?

Odpovědi
Klára K.

Ano, uvidí, ale myslím, že se to dá na FB někde nastavit, ale nejsem si jistá…

Lutagame

Záleží jaké má on nastavení , může si nastavit aby to viděl jenom on , nebo jen ty , nebo přátelé nebo je to veřejně nebo přátelé přátel , nebo tam má úplně vlastní nastavení kde vypíše osoby a tim se to zobrazí , ale většina tam má nastaveno přátelé takže jestli tam má nastaveno toto základní nastavení tak ano …