EVIL

Facebook--------

Proč se nemohu přihlásit kdyz dám nick a heslo tak mi to napise tohle : Účet není k dispozici
Váš účet je dočasně nedostupný z důvodu údržby sítě. Měl by být znovu dostupný během pár hodin. Omlouváme se Vám za potíže. ale nikomu jinemu ne a nikomu to nikdy nepsalo ani mi heelp proc mi to dela dik a nikomu jinymu ne

Nejlepší odpověď
anonym

třeba dělají nějaké změny proto se nejde přihlásit zkuste to později

Další odpovědi
led

Musíte byť trpezliví, predsa, kým si opíšu brkom na papyrus všetky vaše súkromné údaje, to chvíľku trvá 🙂

Myšák V.

Aby si mohli soudruzy z Jůů Es EY stáhnout informace o tobě a tvých přátelích.Popř najít závadnou terorizmem zavánějící informaci a podle toho tě zaškatulkovat.
Nee to je sranda který věřím asi jenom já)))).