David100

externí wifi přijímač

Integrovaný Wifi přijímač na mém ultrabooku je velmi slabý. Chci jsi tedy dokoupit externí a výkonnější. Ale jak to funguje normálně do usb zasunu nový přijímač a bude fungovat jen ten nebo budu nějak muset vypnout ten integrováný ? děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Bylo by vhodné integrovaný vypnout (ne, že by něčemu zásadně vadil, ale nevyužívaný by zbytečně ´žral´ baterku).
Do USB připojíš nový, nainstaluješ ovladače (buďto je OS nejde sám, nebo je stáhneš z netu) a připojíš se.
Není to složité.

Další odpovědi
odik

Ty malý přijímače velikosti flešky (pokud nemaj velkou externí anténu) mají většinou daleko horší příjem než notebooky, který maj silný antény okolo monitoru, takže by bylo možná lepší hledat příčinu = reklamace vadného NB, zesílení pokrytí vysílače, …