tony2412

Proč se externí disk se nenačte?

proč se mi nenačte externí disk Adata 500gb ten pogumovaný,pc mám OS W8,1 na liště na bezpečném odebrání se mi ukáže,ale v Tento počítač né,jiný disk se načte Toshiba 500gb,otestoval jsem ho programem Acronis Drive Monitor a ukáže mi to health 100% tak nevím co s tím asi poletí oknem ven…už jsem dostal pár rad ale nic mi nepomohlo ☹

Odpovědi
gecco

Věnuj ho nějakému znalejšímu kamarádovi…
😁

  1. jak jsi jej otestoval ADM? – když jej nevidíš?
  2. co Správce disků?

tony2412

otevřel jsem ten program ADM a kliknul na disky a tam byl načtenej disk C health 100% a pak disk 500gb health 100%

tony2412

teď jsem si stáhnul novou verzi ADM je i v češtině a tam mi to po otevření napsalo,že disk je neinicializovaný a že je v pořádku,tak jsem ho inicializoval a napsalo mi to:465,8GB nepřiděleno tak nevím co s tím dál ☹