NellyP

Extáze vedlejší účinky

Mohu se zeptat na vedlejší účinky extáze? Bereme ted drogy v občance.

Nejlepší odpověď
huxa

Nejčastější je dehydratace, resp. nepociťuješ žízeň, tudíž si někde kolem odlož litrovku vody. Vše, co způsobuje halucinace už následně nechává uživateli jaksi „volnou ruku“, co provede, pokud proti tobě bude utíkat lev, co uděláš? Co pokud ti bude krokodýl ukusovat ruku? A přitom to může být jen kamarád/známý…
Nicméně, extáze je vědci v nebezpečnosti vedena ještě níže, než-li alkohol, tudíž bych se moc nebál, přesto, při delším užívání se hodně zdevastují synapse a už ti nebudou snažit dávky, jako doteď, tudíž bych být tebou ji už nebral, popř. příležitostně.

Další odpovědi
anonym

„Vedlejší účinky“ jsou individuální – může jít i o žaludeční nevolnost (případně zvracení), svalová strnulost, přehřátí.
Při odeznívání pak ´kocovina´.
___
Každopádně ji – raději, nezkoušej.
😉

Janiss

my taky… no tak nevim jestli je to přesně vedlejší účinek, ale ten člověk jak pořád tancuje se strašně potí, ale nemá žízeň, takže mu můžou selhat ledviny
a myslím že by se neměla míchat s alkoholem

arygnoc

Jej dlhodobé účinky zatiaľ nie sú známe.
Časté užívanie výrazne poškodzuje mentálne schopnosti – rýchlosť myslenia, reakcie i schopnosť uvažovania (Drug and Alcohol Dependence, 2005).
Nazývaná i bobuľa, éčko, guľa, koláč.
U nás zaradená medzi tvrdé drogy.
Je nelegálna.

viac na http://co-to-je.sk/spresne­.php?dotaz=ex­t%C3%A1za