kablik

Experti na klobásky

kam chodíte nakupovat střívka?

Nejlepší odpověď
Drap

Něco z domácích produkcí, jinak neni problém objednat u řezníka, Jinak ve všech jatkách, Viděl jsem i střívka v Makru.

Další odpovědi
briketka10

dají se taky objednat na netu, jesli potřebuješ velké množství..
http://www.gas­trovesely.cz/gas­tro-zarizeni/*%20POT­REBY%20NA%20ZA­BIJACKU%20A%20KO­RENI/PRIRODNI%20A%20U­MELA%20STREVA/PRI­RODNI%20STREVA/

www

Tady v okolí Brna do masokombinátů poblíž. Některý řezník to taky objedná.

anonym

Taťka si je vozil z jatek ve Valmezu a já je kupovala od řezníků, buď přímo v Kuníně, nebo v Novém Jičíně.