Exmanžel si sepsal půjčku od rodičů a tvrdí že existuje ja o tom nevím a je v ceně domu postaveného v manželství!

Nedostanu tedy nic? A ještě mu budu splácet statisícovou vymyšlenou půjčku?

Nejlepší odpověď
Hykam

Doporučuji zajít za právníkem, tadý Vám žadnou fundovanou radu nikdo nedá, pokud nezná podrobnosti. Dá se napadnout že jste o pujčce nevěděla a že si ji vzal bez vašeho vědomí, ale záleží na mnoha okolnostech, opravdu vyhledejte právníka.

Další odpovědi
Drap

Budete muset prokázat, že to tak neni. Je to tvrzení proti tvrzení. Doporučuji obstarat si šikovného advokáta