bolak

Existujou ve fotbale taky antifankluby?

Jako jsou fankluby, který maj svý oblíbený týmy a těm fanděj, tak něco opačného charakteru, seskupení lidí který fanděj tomu aby třeba Sparta prohrála, a pokaždý když se tak stane, tak to slavěj jako vítězství?

Nejlepší odpověď
zjentek

no to jsou ty fankluby, ty antifankluby. Tady u nás to kdysi hodně slavil Baník, to s tou Spartou.

Další odpovědi
led

Za antifankluby možno považovať skupiny „nespratných fanúšikov“ rušiacich zápas pyrotechnikou, ohňnom, fľašami, bitkou a inými podľa nich „humornými“ spôsobmi. Tieto antikluby vedú k istej likvidácii ich obľubených fotbalových klubov, viď nedávna
"Agresia na Slovane, explózia v hľadisku zranila malé deti
Autor: SITA, 19. augusta 2013 12:25, aktualizované 19. augusta 21:28

Výbuch má na svedomí s najväčšou pravdepodobnosťou skupina fanúšikov Slovana. Oblečení boli v čiernych tričkách s nápisom „PSYCHO BOYS“. Belasá Šľachta sa dištancuje, Ružomberčania apelujú na svedkov."

led

Agresia na Slovane, explózia v hľadisku zranila malé deti
http://www.web­noviny.sk/spor­t/fanusikovia-slovana-zranili-delobuchom/718511-clanok.html