panenka

existujou nějaké itamíny proti únavě

jak jsem se již zminovala chtěla bych se zeptat zda existujou nějaké vitamíny na únavu.abych nebyla unavená děkuji

Nejlepší odpověď
kenyrts

tady máte celou stránku vitamínů:

Zdroj: http://www.ki­logramy.cz/vi­taminy/

Další odpovědi
Čarodějnice

Nejdříve bych zašla k lékaři a nechala si udělat krevní obraz ten by ukázal o co se jedná popřípadě jaký vitamín schází.

pavlal

Obecně je také důležitá správná životospráva – hlavně pestrá strava s dostatkem ovoce a zeleniny a samozřejmě pohyb. Pokud vše dodržujete a problémy přetrvávají, je nutné zajít k lékaři.