bolak

Existujou kontaktní čočky upravený pro noční vidění?

jaké zas doplňující informace??? nepotřebujem, otázku jsem podal vyčerpávajícím způsobem

…šel pšštros s pšštrosicí a s pššštrosáčaty…
Doplňuji:
Teda lidi, to chce odvahu, říct mi ne, protože to mně nijak nepomůže a tudíž vás nemohu obdarovat…

Nejlepší odpověď
anonym

Asi ne,ale byla by to bomba třeba na noční jízdy na koloběžce…:D
Doplňuji:
Mám starý model bez světla…:D

Další odpovědi
briketka10

myslím, že jen brýle a další optika, jako dalekohledy apod.

manhamaya

myslím, že ne

arygnoc

miniaturizácia síce vládne svetom, ale tak ďaleko sme ešte nedošli.
nie, neexistujú. inak by vojaci v noci zo sebou neťahali tú príšernosť na xichte.

anonym

Jestli ano, chci je!!! Ale nevím o tom…

bolak

arygnoc: nemyslím přímo noktovizor do oka :) cyklisti nebo lyřaři maj přece taky brejle upravený na šero, tak mě zajímá jestli se s tekovouhle úpravou vyráběj i čočky

arygnoc

myslím že nie (ale nie som si istý).
Je to spôsobené tým, že rôzne polarizačné sklá a sklá s filtrami vyžadujú „tvrdý“ nosič, kým kontaktná šošovka je v podstate tekutina (tou je síce aj sklo, ale hodne pomaly tečúca), gel.